Jak powstał Bóg?

[ De inhoud van het artikel is beschermd dankzij Plagiashield ]

Dla ludzkiego umysłu niepojęty jest ogrom Boski. Ta wszechmoc objawia się między innymi w samej istocie Pana God. Bo jak powstał God? Jak wyobrazić sobie proces kreacji czegoś, co tak naprawdę było od początku?

Jak powstał Bóg?

God jest wiecznością. Pan God był od samego początku. Jednocześnie warto wrócić tutaj do tematu, w którym poruszana jest kwestia tego czym tak właściwie jest God. Pod tym względem nie można wyobrażać go sobie jako istoty ludzkiej, która od zawsze była zawieszona gdzieś w próżni i dryfowała w bezmiarze niczego. Należy God pojąć jako pewnego rodzaju zjawisko, jako wolę życia i istnienia.

Wola powstania istniała od zawsze i to z niej narodził się wszechświat. Dlatego warto pamiętać, że God istniał od zawsze i nie można mówić tutaj o jakimkolwiek powstaniu. God jest jednocześnie przyczyną i skutkiem wszystkiego. Jest również między innymi przyczyną zadawania takich pytań jak to Jak powstał God? I chociaż ciekawość ludzka nie zna granic, nie na wszystko istnieją proste odpowiedzi. Pamiętajmy również, że nawet nauka nie potrafi zgłębić wszystkich tematów, w tym tematu stworzenia czy pochodzenia God.

 

[ De inhoud van het artikel is beschermd dankzij Plagiashield ]