Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie? Aniołek jest zdecydowanie jednym z głównych symboli jakie kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Z tego też powodu warto przemyśleć postać aniołka jako jedną z części naszych świątecznych dekoracji. Aniołek może zagościć na Bożonarodzeniowym stole, kominku lub na choince i będzie idealny dopełnieniem świątecznego nastroju. Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie? Jest przynajmniej kilka sposobów i materiałów, które możemy w tym celu wykorzystać.

Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie – Aniołek z papieru

Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie z papieru. Będzie nam do tego potrzebna kartka papieru, najlepiej kolorowego. Świetnie sprawdzi się tutaj kartka w kolorze niebieskim. Na kartce należy narysować kwadrat o wymiarach 15x15cm, wyciąć go i przeciąć na 2 połowy. Każdą połowę należy zwinąć w harmonijkę i zagiąć w 23 wysokości. Harmonijki następnie ze sobą połączyć dzięki czemu otrzymamy sukienkę naszego aniołka. Z białego papieru wystarczy już tylko dociąć i przykleić głowę oraz skrzydła. W ten sposób, w bardzo krótkim czasie uzyskamy idealną choinkową ozdobę.

Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie – Aniołek na szydełku

Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie na szydełku. Wymaga to już nieco więcej umiejętności jednak nie jest to nic skomplikowanego. W tym celu należy wykorzystać kłębek nitki (białej lub niebieskiej) i szydełko. W celu wykonania szydełkowania najlepiej podpierać się poradnikami w formie wideo, których znajdziemy całe mnóstwo, między innymi w serwisie youtube.

Jak zrobić aniołka na Boże Narodzenie – Aniołek z makaronu

Jak zrobić aniołka Boże Narodzenie z makaronu? Makaron to ciekawa forma na Bożonarodzeniowe stroiki. Opisywaliśmy już tę formę w poprzednich częściach artykułu. Będziemy do tego potrzebować 3 gatunków makaronu: kolanka, penne i kokardki. Przyda się również modelina, ziarna gorczycy klej oraz złota farba. Z makaronu Penne możemy wykonać tułów naszego aniołka, a z kolanek ręce. Kokardki to skrzydła. Kulkę z modeliny przeznaczmy głowę i obtaczamy ją w gorczycy. Nasze aniołki następnie malujemy złotą farbą, najlepiej w sprayu.

Marketing dla treści religijnych i nie tylko
Sztuczna Inteligencja