Co można zrobić z szyszek na Boże Narodzenie? Jak wykorzystać szyszki na Boże Narodzenie? Szyszki mogą okazać się idealnym wyborem jeżeli chodzi o stroik na Boże Narodzenie. Ze zwykłej szyszki możemy zrobić naprawdę niesamowite rzeczy.

Przede wszystkim szyszki możemy wykorzystać już na etapie strojenia choinki. Wystarczy przewiązać przez szyszki nitkę i zawiązać je na naszym drzewku. Stworzy to niesamowity i naturalny efekt. Jeżeli posiadamy duże szyszki można je połączyć również w inny, unikalny sposób z iglakami. Kawałki drzewka możemy wykorzystać do ozdobienia samych szyszek. Jeżeli dodamy do tego jakąś kokardkę czy małe bombki, stworzymy piękną szyszkową wiązankę, którą możemy ułożyć na Wigilijnym stole. Kolejnym świetnym pomysłem jest również rozłożenie szyszek w koszyczku i dodanie do nich kilku ozdób.

Możemy taki koszyczek wyściełać również kwiatami czy nawet iglakami. Szyszki wykorzystajmy w dużej mierze we wszelkich Bożonarodzeniowych stroikach. Dla bardziej zaawansowanych idealnym pomysłem może być świąteczny wianek stworzony z szyszek. Przepisów na zrobienie tego typu wianków są w internecie dziesiątki. Mamy nadzieję, że nie będziecie musieli się dłużej zastanawiać nad tym co można zrobić z szyszek na Boże Narodzenie. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.