Dlaczego Bóg mnie kocha?

Pan Bóg jest naszym Stwórcą, jest naszym Ojcem ale przede wszystkim naszą miłością. Otacza nas swoim wszechobecnym miłosierdziem. To przecież tylko dzięki hojnemu darowi miłości od Pana Boga tak naprawdę istniejemy. Wszyscy jesteśmy kochani bezgranicznie i bezwarunkowo. Jest to cały sens naszego istnienia. Pan kocha nas niezależnie od naszego pochodzenia, koloru skóry czy sytuacji materialnej. Dla niego wszyscy jesteśmy tacy sami. To przecież Pan Bóg wybacza nam najgorsze nawet grzechy i daje możliwość rehabilitacji.

Gatunkowi ludzkiemu wcale nie obce jest uczucie gniewu, odizolowania czy nawet strachu. Każdy z nas na pewno niejednokrotnie przeżywał chwile zwątpienia. Takich chwil nie należy się obawiać ani nawet ich unikać. Należy jednak pamiętać, że zawsze możemy szukać pocieszenia w naszym Panu
i zawsze je tam znajdziemy. Nawet jeżeli sytuacja w jakiej się znaleźliśmy wydaje się bezsensowna, należy, tak jak powiedział Pan, trwać mocno w wierze.

Pewnym jest, że nie zawsze od razu znajdziemy pocieszenie, jednak czasami czeka nas długa droga, zanim nasze odczucia pokryją się z tym co chce przekazać nam Pan Bóg.

Czy Bóg mnie kocha? Zdecydowanie tak! Dlaczego Bóg mnie kocha? Ponieważ miłość jest najważniejszą cechą.

Marketing dla treści religijnych i nie tylko
Sztuczna Inteligencja